Wtorek, 17.10.2017, imieniny: Antonii, Ignacego, Wiktora

Ratusz odpowiada Marcinowi Wrońskiemu

  • 4.10.2017, 18:42
  • A.M.
Ratusz odpowiada Marcinowi Wrońskiemu
Urząd Miasta przesłał odpowiedź na dzisiejsze wystąpienie radnego Marcina Wrońskiego. Pełna treść poniżej.

 

Radny nie zrozumiał wyemitowanego przez telewizję materiału. To osoby w nim występujące usilnie starały się ośmieszyć Inowrocław. Trudno się jednak dziwić, gdyż jedną z nich był on sam.

Program, którym zachwyca się radny, to typowy paszkwil zrealizowany na polityczne zlecenie. Widać to po „aktorach” wypowiadających się w programie. Z kolei, gdyby występujących w materiale, napuszczających i szczujących, przebrać w mundury wojskowe, to przypomniałyby się czasy stanu wojennego.

Mieszkańcy nie powinni się jednak dziwić zachwytowi radnego, gdyż do wypisywania peanów na temat wszystkich działań PiS, w tym zleceń na materiały telewizyjne,  zobowiązuje go polityczna posada otrzymana z nadania tej partii.

Trudno nam odnosić się do spostrzeżeń na temat ubioru rzecznika prasowego, gdyż nieprawdziwe jest stwierdzenie o tym, że była ubrana w dres. Był to ciążowy kombinezon. Przykre jest to, że radnemu całkowicie obca jest wyrozumiałość dla faktu, że kobieta w pewnych sytuacjach życiowych musi zakładać strój ciążowy. Życzymy jego partnerce, aby – jeżeli zaistnieje taka okoliczność – nikt tego nie wyśmiewał.

Jesteśmy jednak w stanie uwierzyć, że członkowie ekipy telewizyjnej mogli się pomylić, gdyż nie wyglądali na osoby przywiązujące wagę do rzeczy tak powierzchownych jak ubiór. Dość stwierdzić, że po ich wizycie trzeba było gruntownie wywietrzyć jedno z pomieszczeń.

Zarzut dotyczący zamykania się przed ekipą jest kompletnie nietrafiony. Wynika zapewne z braku spostrzegawczości członków ekipy, która nie dostrzegła Prezydenta wychodzącego z gabinetu. Za gapowatość upolitycznionych mediów nie możemy jednak odpowiadać. Możliwe, że w momencie wychodzenia Prezydenta osoby te odbierały kolejne instrukcje z centrali.

Co do próśb o nieużywanie złośliwości, wydaje się nam, że radny powinien takie kryterium rozpocząć od siebie. Choć warto zauważyć, że sformułowanie „niedopuszczalnym” pisze się łącznie.

maila wysłał Jarosław Hejenkowski

A.M.
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Sól
Sól 5.10.2017, 13:34
Ileż jadu w tej odpowiedzi. No ale cóż buta władzy nie zna granic.

Pozostałe

Advertisement