Wtorek, 17.10.2017, imieniny: Antonii, Ignacego, Wiktora

Oświadczenie Magdaleny Basińskiej

  • 4.10.2017, 18:45
  • A.M.
Oświadczenie Magdaleny Basińskiej
Po odpowiedzi Ratusza, swoje oświadczenie nadesłała Magdalena Basińska, która wypowiadała się w magazynie śledczym Anity Gargas.

 

Oświadczenie

Jestem zbulwersowana oświadczeniem pracownika Urzędu Miasta Pana Jarosława Hejenkowskiego.  Nie pierwszy raz pracownicy  Wydziału Kultury, Promocji i Komunikacji Społecznej używają słów, których nie znają znaczenia. Braki w edukacji wyjdą zawsze.

Pan Hejenkowski  pisze, że program Anity Gargas był paszkwilem. Paszkwil wg słownika języka polskiego to wypowiedź szkalująca lub zniesławiająca kogoś. Druga definicja - paszkwil to anonimowy utwór skierowany przeciwko osobie, ośmieszający ją w sposób oszczerczy

Proszę wskazać fragment mojej wypowiedzi, w którym oszkalowałam lub ośmieszyłam kogoś. Wypowiedź Pana traktuję,  jako zniesławienie i wnoszę sprawę do sądu

„Z kolei, gdyby występujących w materiale, napuszczających i szczujących, przebrać w mundury wojskowe, to przypomniałyby się czasy stanu wojennego” - pisze Pan Hejenkowski. To po raz kolejny wskazuje, że na lekcjach historii chodził Pan na wagary.

W Stanie Wojennym internowano ok. 10 tys. osób. Ponad 100 osób straciło życie. Wiele osób było prześladowanych.  Proszę wskazać fragment mojej wypowiedzi, który można  porównać do zachowań „wojskowych” odpowiedzialnych za śmierć i prześladowanie tysięcy osób.

Zwracam się również z zapytaniem kto  wydał zgodę na wysłanie oświadczenia Pana Hejenkowskiego. Ze strony BiP Urzędu Miasta wynika, że Pan Hejenkowski jest inspektorem w wydziale promocji. Czy każdy inspektor pracujący w inowrocławskim ratuszu może wysyłać oświadczenie? Od tego jest  funkcja rzecznika. Nie podejrzewam, że zgodę na to wydał prezydent Ryszard Brejza z racji wykształcenia. Ryszard Brejza jest historykiem wie doskonale czym był Stan Wojenny za swoją działalność w tym czasie otrzymał nawet ostatnio odznaczenie.

 

Z wyrazmi szacunku

Magdalena Basińska

 

A.M.
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

marek
marek 9.10.2017, 09:56
A czego się pani spodziewała po malutkim człowieczku który dla pieniędzy się sprzedał i zmienił nagle poglądy?
Sól
Sól 5.10.2017, 13:31
Odpowiedzi w imieniu władz miejskich zawsze powinien udzielać rzecznik jeśli jest powołany. Jest, więc to należy do jego obowiązków.
erdzcx
erdzcx 4.10.2017, 21:43
Trudno, żeby rzecznik wypowiadał się we własnej sprawie, Pani Magdo.
antekpolicmajster
antekpolicmajster 4.10.2017, 21:01
A Basińską to przypadkiem nie wywalano z wszystkich możliwych Pisów ??? A teraz jest w kolejnym bo w Inie z tego co wiem są trzy Pisy.
to
to 4.10.2017, 20:24
to nie walka, bo to nie media , tylko nasłana szczujnia
walka...
walka... 4.10.2017, 18:56
Jak widać w mediach będzie walka na całego!

Pozostałe

Advertisement