Wtorek, 17.10.2017, imieniny: Antonii, Ignacego, Wiktora

KSK Noteć przegrywa z R8 Basket Kraków

• 8.10.2017, 17:46 (aktualizacja 09.10.2017 10:52)
  • A.M.
KSK Noteć odniosła trzecią porażkę z rzędu. Tym razem drużyna nie sprostała R8 Basket Kraków. Pierwsze dwadzieścia minut wyglądały już lepiej, niestety po przerwie goście zdominowali już mecz.

KSK Noteć Inowrocław  - R8 Basket AZS Politechnika Kraków 71:94 (21:24, 14:14, 18:32, 18:24)

Noteć: Michalski 17 (1), Małecki 13 (3), Lisewski 12, Krawczyk 11 (3), Malitka 7 (1), Paul 5, Marciniak 2, Szczepanik 2, Maciejewski 1, Sroczyński 1,Rosiński 0

R8 Basket: Hicks 24 (5), Kwiatkowski 14 (2), Załucki 12 (3), Pełka 11 (1), Pisarczyk 10 (1), Malczyk 8 (1), Renkiel 5, Baran 4, Dłuski 4, A. Załucki 2, Sasnal 0, Stalicki 0

Zawodnicy Noteci pierwsze dwadzieścia minut zagrali lepiej niż w ostatnich dwóch spotkaniach. Niestety po przerwie goście przyspieszyli i ustawili dzisiejszy mecz. Po meczu trener pytany o postawę swoich zawodników powiedział, że do końca nie wie co się dzieje. Co innego dzieje się na treningach, a gdy przychodzi do meczu zawodnicy zapominają jak się gra.

Za tydzień kolejny trudny rywal. Na wyjeździe Noteci zmierzy się z Sokołem Łańcut, skąd ciężko w takiej dyspozycji przywieźć dwa punkty.