Sobota, 21.10.2017, imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza

Programu Wykrywania Zakażeń WZW B i C

  • 12.10.2017, 14:27 (aktualizacja 12.10.2017 14:31)
  • A.M., UM
Programu Wykrywania Zakażeń WZW B i C
Urząd Miasta Inowrocławia i Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu w związku z przystąpieniem Miasta Inowrocławia do „Programu Wykrywania Zakażeń WZW B i C w Województwie Kujawsko-Pomorskim” zapraszają mieszkańców miasta i osoby zainteresowane na szkolenie edukacyjne dotyczące profilaktyki, diagnostyki i leczenia wirusowego zapalenia wątroby typu B i C.

Szkolenie, które odbędzie się we wtorek 17 października 2017 r. o godz. 16.00 
w Saloniku Literacko-Artystycznym Biblioteki Miejskiej przy ul. Jana Kilińskiego 16, poprowadzi Justyna Franczak - lekarz z Wojewódzkiego Szpitala Obserwacyjno-Zakaźnego im. Tadeusza Browicza w  Bydgoszczy.
          Przypominamy, że trwają zapisy na bezpłatne badania w zakresie wykrywania zakażeń wirusowym zapaleniem wątroby typu B i C realizowane w ramach „Programu Wykrywania Zakażeń WZW B i C w Województwie Kujawsko-Pomorskim”.
          Na badania można zapisywać się osobiście w Referacie Promocji Zdrowia Urzędu Miasta Inowrocławia (al. Henryka Sienkiewicza 1, pokój nr 5) od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00. Więcej informacji o badaniach pod numerem telefonu: (52) 35-55-517.

 

Program finansowany przez Miasto Inowrocław oraz Województwo Kujawsko-Pomorskie, adresowany jest do inowrocławian, którzy nie byli wcześniej badani w kierunku wirusowego zapalenia wątroby typu B i C oraz niezakażonych wirusem HBV lub HCV. Można być jednak przebadanym po raz kolejny, w przypadku jeżeli u kogoś nastąpiło ryzyko zakażenia, np. udzielał pomocy poszkodowanym w wypadku i miał styczność z krwią. 

 

A.M., UM
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe

Advertisement