Czwartek, 23.11.2017, imieniny: Adeli, Felicyty, Klemensa

Rozstrzygnięto konkurs na najpiękniejszy balkon i ogródek

  • 28.10.2017, 19:05
  • A..M., KSM, B.Z.
Rozstrzygnięto konkurs na najpiękniejszy balkon i ogródek
26 października w klubie Kopernik KSM odbyło się uroczyste podsumowanie 32. konkursu na najpiękniejszy balkon i ogródek oraz wręczenie nagród. Organizowany przez Radę Osiedla Nowego, Toruńskiego i Ustronie wspólnie z Klubem Kopernik, Kujawską Spółdzielnią Mieszkaniową i Fundacją K-S-M Jesteśmy z Wami konkurs, organizowany jest od 32 lat.

Konkurs to zabawa dla wszystkich tych, którzy kochają rośliny i chcą się pochwalić efektami swojej pracy. Z rąk prezydenta Inowrocławia Ryszarda Brejzy i Prezesa Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Inowrocławiu Jana Gapskiego, v-ce Prezes KSM Ewy Sobczyk, Kierownika administracji Ewy Budy , Przewodniczącej Rady nadzorczej KSM Eugenii Malinowskiej ,  Dyrektor Zespołu Brokerów Ubezpieczeniowych Gołębiewska Doroty Fladrowskiej oraz Prezesa  Zarządu  Zespołu Brokerów Gołębiewska Jacka Trawczyńskiego  .

Nie zabrakło akcentu artystycznego pokazem tańca uroczystość  umiliły dwie pary taneczne Anna Furyk i Konstantinos  Dimitriadis klasa  międzynarodowa S oraz  Marta Myślińska i Hubert Filus  klasa b  ze studia tanecznego  PYRAS działającego w klubie KSM Kopernik .  W przerywnikach przygrywał zespół wokalno-instrumentalny ARISTOS.

Organizatorzy dziękują sponsorom: Urzędowi Miasta Inowrocławia, Zespołowi Brokerów Ubezpieczeniowych Gołębiewscy, Towarzystwu Ubezpieczeniowemu UNIQA  oraz drukarni Totem i wszystkim innym pozostałym.

Wyniki Konkursu


Osiedle Nowe

NAGRODZONE OGRÓDKI PRZYDOMOWE :

I MIEJSCE      Tomaszewska Barbara        ul. Armii Krajowej

II MIEJSCE    Chudzińska Barbara               ul. Sikorskiego

III MIEJSCE   Raniecki Stanisław Zofia      ul. Sikorskiego

                                                                          

 

WYRÓŻNIONE OGRÓDKI PRZYDOMOWE

Lewandowska Jadwiga                 ul.  Kopernika

Zielińska Irena                               ul.   Wawrzyniaka

Stawska- Wujkowska Barbara    ul.  Dubienka                        

 

NAGRODZONE BALKONY; 

I MIEJSCE         Pakulska Joanna         ul. Wawrzyniaka  

II MIEJSCE        Dawidczuk Lidia         ul. Konopnickiej   

III MIEJSCE      Kuszyńska Bolesława ul. Konopnickiej

 

WYRÓŻNIONE BALKONY

Foltynowicz Beata       ul. Narutowicza

Gackowski Arkadiusz ul. Kopernika           

Witkowska Aniela       ul. Narutowicza        

Kwiatkowski Piotr      ul. Narutowicza

Zamiara Zofia             ul. Narutowicza

 

Osiedle Toruńskie:

NAGRODZONE OGRÓDKI PRZYDOMOWE :

I MIEJSCE            Urbańska Elżbieta  ul. Chociszewskiego

II MIEJSCE           Pisarek Halina        ul.  Chociszewskiego

III MIEJSCE         Jasiński Stefan       ul.   Chociszewskiego             

NAGRODZONE BALKONY; 

I MIEJSCE            Kwaśniowski Mariusz    ul.  Chociszewskiego

II MIEJSCE           Pawińska Zofia                 ul.  Chociszewskiego

III MIEJSCE         Kwiatkowska Elżbieta     ul. Jacewska

 

WYRÓŻNIONE BALKONY

Pisarek Halina          ul.  Jacewska

Jóźwiak Danuta       ul.  Jacewska

Basiński Stanisław   ul. Jacewska

Hetmann Anna         ul. Jacewska

Nawrocki Stanisław ul.  Chociszewskiego

Cywiński Robert       ul. Chociszewskiego 

A..M., KSM, B.Z.
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe

Advertisement