Czwartek, 23.11.2017, imieniny: Adeli, Felicyty, Klemensa

Wroński dopytuje w sprawie Hejenkowskiego

  • 3.11.2017, 11:30
  • A.M.
Wroński dopytuje w sprawie Hejenkowskiego
Radny Marcin Wroński otrzymał z ratusza wymijającą odpowiedź w sprawie, czy Jarosław Hejenkowski mógł zastępować rzecznika prasowego.

 

Interpelacja

Z przykrością muszę stwierdzić, że zignorował pan część pytań z mojej interpelacji z dnia 13.10.2017 r., dlatego zadaję je jeszcze raz.

Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 18 marca 2009 roku w sprawie wynagradzania pracowników samorządowych wyraźnie określa minimalne wymagania kwalifikacyjne dla rzecznika prasowego. Klasyfikując to stanowisko jako kierownicze urzędnicze, podobnie jak naczelnika, kierownika czy dyrektora. Według tego rozporządzenia rzecznik prasowy musi posiadać wykształcenie wyższe i minimalny 5 letni staż pracy.

1. Czy pan Jarosław Hejenkowski posiada wykształcenie wyższe, a tym samym spełnia wymagania dla stanowiska rzecznika prasowego?

2. Proszę o przedstawienie zakresu obowiązków pana Hejenkowskiego i odpowiedź na pytanie, czy któryś z pracowników Urzędu Miasta ma w zakresie swoich obowiązków zastępowanie rzecznika prasowego?  

3. Ponadto proszę o kopię upoważnienia sygnatura WOI-I.0052.335.2017, o którym pan wspomina w odpowiedzi na ww. interpelację.

4. Proszę podać dni w których p. Jarosław Hejenkowski udzielał odpowiedzi do mediów w imieniu prezydenta, lub Urzędu Miasta, od początku swojej pracy w Urzędzie Miasta.

5. Proszę podać dni w od 2015 roku do chwili obecnej, w których p. Agnieszka Chrząszcz-Stajszczak była nieobecna w pracy.

 

 

 

Z poważaniem

Marcin Wroński

A.M.

Załączone pliki do pobrania (1)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ewa
Ewa 4.11.2017, 09:41
Znalazł się ważny i odważny ! Panie Wroński , czy będzie Pan znowu biegał po targowiskach w czasie kampanii prezydenckiej ?" Manhattan '"czeka .

Pozostałe

Advertisement