Czwartek, 23.11.2017, imieniny: Adeli, Felicyty, Klemensa

Włamał się do piwnicy w domu jednorodzinnym. Teraz odpowie za to przed sądem 

  • 6.11.2017, 11:34
  • A.M., KPP
Włamał się do piwnicy w domu jednorodzinnym. Teraz odpowie za to przed sądem 
Do 10 lat pozbawienia wolności grozi 27-latkowi z powiatu żnińskiego, który podejrzany jest o włamanie do piwnicy w domu jednorodzinnym i kradzież wyposażenia. Na trop włamywacza policjanci wpadli dzięki uzyskanej informacji. 

W piątek (3.11) zarzuty kradzieży z włamaniem usłyszał   27-letni mężczyzna, który pod koniec października br. włamał  się do piwnicy w domu jednorodzinnym. Łupem mężczyzny padła, jak się okazało, nie tylko armatura łazienkowa, ale również piec centralnego ogrzewania. Sprawca nie pogardził również drobnymi przedmiotami z wyposażenia pomieszczenia.   

Na trop włamywacza policjanci wpadli dzięki uzyskanej informacji. Podczas przeszukania miejsca zamieszkania podejrzanego, ujawniono mienie  pochodzące  z tego przestępstwa, które już trafiło do właściciela. 27-latek natomiast został zatrzymany i osadzony policyjnym areszcie. 

Po wykonanych czynnościach,  mężczyzna został  decyzją prokuratora zwolniony. Teraz czeka  go  jeszcze proces w sądzie, gdzie zapadnie wyrok. Za kradzież z włamaniem grozi nawet 10 lat więzienia. 

A.M., KPP
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe

Advertisement