Czwartek, 23.11.2017, imieniny: Adeli, Felicyty, Klemensa

Wpadł za kradzieże, trafił do więzienia

  • 8.11.2017, 10:42
  • A.M.,KPP
Wpadł za kradzieże, trafił do więzienia
Za kradzieże w markecie odpowie 24-letni mieszkaniec Inowrocławia. Kilkakrotnie pojawiał się w jednym ze sklepów, zabierając różne rzeczy. Trafił już do więzienia, bo miał do odbycia zaległą karę. Za przestępstwo kradzieży grozi kara do 5 lat więzienia.

Kryminalni  z Inowrocławia rozliczyli ostatnio do spraw dotyczących kradzieży w sklepie, 24-letniego inowrocławianina. W identyfikacji  oraz zatrzymaniu mężczyzny pomógł sklepowy monitoring i szybkie działania policjantów. Kilka dni temu (05.11) policyjny patrol otrzymał sygnał o kradzieży towaru w sklepie. Po tym, jak mundurowi zapoznali się z treścią zapisów monitoringu, ustalili jak wygląda podejrzewany o kradzieże. Chwilę potem zatrzymali mężczyznę na terenie tego właśnie marketu z torbą i obcęgami. Zebrane przez Policję dowody wskazują na to, że mężczyzna obcinał od towaru zabezpieczenia, a  interesowały go głównie sprzęty gospodarstwa domowego takie jak: czajniki, żelazka, prostownice, a nawet mopy, myjki do okien i alkohol. Łączne straty sklep oszacował na ponad 2,3 tys.zł.

Dwa dni temu (06.11) mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży, których dokonał w krótkich odstępach czasu, w tym samym sklepie. Mężczyzna trafił już do więzienia, bo policjanci ustalili, że miał on do odbycia zaległą karę pozbawienia wolności na okres dwóch miesięcy. Za kradzież grozi mu kara do 5 lat więzienia.

A.M.,KPP
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe

Advertisement