Czwartek, 23.11.2017, imieniny: Adeli, Felicyty, Klemensa

Aresztowana za posiadanie narkotyków

  • 10.11.2017, 14:21
  • A.M.,KPP
Aresztowana za posiadanie narkotyków
Policjanci zajmujący się zwalczaniem procederu narkotykowego z Inowrocławia doprowadzili do sądu 26-letnią kobietę. Została ona aresztowana na okres 3 miesięcy za posiadanie znacznej ilości narkotyków.

 

Przypomnijmy:

Pod koniec października, inowrocławscy policjanci wraz z celnikami przeprowadzili na terenie powiatu zorganizowane działania przeciwko dealerom narkotykowym i przemytnikom. Podczas nich zatrzymane zostały cztery osoby w wieku od 22 do 50 lat. Służby ujawniły wtedy 1,5 kg narkotyków oraz ponad 0,5 mln nielegalnych papierosów, krajanki tytoniowej, a także wagi elektroniczne, strunowe woreczki, telefony komórkowe i gotówkę. Zebrane dowody doprowadziły do tego, że wówczas zarzuty usłyszała 50-letnia kobieta, która odpowie z ustawy karnej skarbowej za posiadanie części zabezpieczonych nielegalnych wyrobów tytoniowych bez wymaganych znaków akcyzy.

Grupa przestępcza była namierzana od dłuższego czasu przez inowrocławskich kryminalnych z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu, którzy też ustalali rolę poszczególnych osób. Sprawa od samego początku była wielowątkowa i rozwojowa. Policjanci przewidywali dalsze zatrzymania.

Właśnie kilka dni temu (06.11.) zatrzymana została kolejna z osób, 26-letnia mieszkanka powiatu inowrocławskiego. Mundurowi zebrali materiał na to, że zabezpieczone w październiku 1,5 kg narkotyków należy do niej. Dlatego usłyszała ona zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Wczoraj (09.11.) kryminalni doprowadzili kobietę do oskarżyciela i sądu z wnioskiem o jej tymczasowe aresztowanie. Najbliższe 3 miesiące 26-latka spędzi za kratami. Grozi jej kara do 10 lat więzienia.

A.M.,KPP
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe

Advertisement