Czwartek, 23.11.2017, imieniny: Adeli, Felicyty, Klemensa

Spotkania z mieszkańcami Mątew i Szymborza

  • 10.11.2017, 18:27
  • A.M., UM
Spotkania z mieszkańcami Mątew i Szymborza
Już trzeci rok z rzędu mieszkańcy Inowrocławia będą mieli okazję dyskutować z Prezydentem Miasta na temat problemów swoich osiedli. W przyszłym tygodniu spotkania odbędą się w Mątwach i Szymborzu.

Spotkanie w Mątwach odbędzie się 15 listopada w Szkole Podstawowej nr 9 przy ul. Chemicznej. Jego początek zaplanowano na godz. 16.30. Najpierw mieszkańcy będą mogli porozmawiać z naczelnikami wydziałów, szefami miejskich instytucji i służb o swoich indywidualnych sprawach. Około godziny 17.00 rozpocznie się już otwarta debata z udziałem włodarza.

Taką samą formułę będzie miało spotkanie, które odbędzie się w Szymborzu. Zaplanowano je na 16 listopada, również o 16.30, w Szkole Podstawowej nr 10 przy ul. Przybyszewskiego.

Podczas nadchodzących zebrań będzie okazja porozmawiać na temat tego, co udało się załatwić, w czym mieszkańcom tych osiedli udało się pomóc oraz co nowego jest do wykonania.

- To są zawsze bardzo konkretne i konstruktywne rozmowy. Mieszkańcy zawsze zgłaszają wiele spraw do załatwienia oraz problemów, z którymi się borykają. Przeważnie większość z nich udaje się załatwić. Jeśli jest to niemożliwe, dokładnie wyjaśniamy dlaczego - mówi Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza.

Coroczne spotkania z mieszkańcami odbywają się w Inowrocławiu regularnie od 2015 roku. Inowrocławianie zamieszkujący na pozostałych osiedlach będą mogli w nich uczestniczyć w lutym przyszłego roku.

A.M., UM
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe

Advertisement