Czwartek, 23.11.2017, imieniny: Adeli, Felicyty, Klemensa

MAŁY PIŁKARZ zwycięża w turnieju Niepodległościowym w Gnieźnie

  • 14.11.2017, 12:58
  • A.M., M.K.
MAŁY PIŁKARZ zwycięża w turnieju Niepodległościowym w Gnieźnie
Bardzo dobrze spisali się młodzi zawodnicy z drużyny Mały Piłkarz Inowrocław w Niepodległościowym Turnieju Piłki Nożnej dla chłopców z rocznika 2008, który odbył się w Gnieźnie.

W dobrym stylu, bez porażki na koncie podopieczni trenera Marcina Kozłowskiego cieszyli się ze zwycięstwa w turnieju, w którym udział wzięło 10 drużyn. W meczach grupowych Mali Piłkarze zwyciężyli wszystkie mecze kolejno z Calcio Wągrowiec, FA Nakło, Wisła Strzelce Górne, Chrobry II Gniezno, natomiast w półfinale okazali się lepsi od Chrobrego I Gniezno. Finał to kolejny pojedynek z Calcio Wągrowiec, który kończy się remisem, ale to Inowrocławianie lepiej wykonywali rzuty karne i cieszyli się ze zwycięstwa. Bramki dla Małych Piłkarzy zdobywali: Oliwia Jendrasiak 2, Kacper Chruściński 2, Maciej Jendrasiak 2, Bartek Zarembski 2, Miłosz Franków 2, Czarek Miklas. Na uwagę zasługuje fakt, że najlepszym zawodnikiem turnieju został, a w zasadzie została Oliwia Jendrasiak.

Kadra DAP Mały Piłkarz: Kacper Chruściński (kpt.), Franek Pannert, Oliwia Jendrasiak, Maciej Jendrasiak, Bartek Zarembski, Miłosz Franków, Czarek Miklas, Oliwier Paluszak, Paweł Rzadkowalski, Dawid Nowak.

A.M., M.K.
Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe

Advertisement